Dan sigurnijeg Interneta 2023

I ove godine, obilježili smo Dan sigurnijeg Interneta raznim, kreativnim i edukativnim aktivnostima s našim učenicima.

Tijekom prošlog tjedna, s učenicima 4. i 5. razrednih odjela održane su kreativne radionice gdje su učenici putem igre učili o opasnostima koje vrebaju na Internetu kao i pravilima o sigurnijem korištenju istoga. Učenici su u grupama igrali igru Memory, a najboljim učenicima u pobjedničkim timovima dodijeljene su diplome. Radionice s učenicima je vodila pedagoginja Inka Turković. Radionice će biti održane i s učenicima 3. i 6. razrednih odjela tijekom ovog tjedna.

Za učenike 7. razrednih odjela održano je edukativno predavanje o nasilju putem Interneta, ali i sigurnom korištenju Interneta. Predavanje su održale policijske službenice Kristina Orešković i Dragana Dujmović. Isto predavanje će biti održano za učenike PŠ Švica i Kuterevo tijekom ovog tjedna.

Školska pedagoginja  Inka Turković